web dizainas

2017 07 17
Skaityti: 5 mins

Kai jau maketai eina į pabaigą, o tinklapio dizainas jau praktiškai baigtas, tačiau dar norisi kažkaip jį "patiuninti" kartais kyla nesuvaldomas troškimas pažvelgti į savo kūrinį iš tolėliau ir tuo

2015 10 25
Skaityti: 4 min

Dažną norintį susikurti svetainą (arba užsakyti, kad sukurtų kažkas kitas), kamuoja klausimas - ar ji turi būti sukurta nuo nulio, ar reikėtų naudoti kokią nors atviro kodo platformą. Tačiau jei taip - kurią platformą rinktis? Ar Drupal yra geriau už Wordpress arba Joomlą? Negalima taip sakyti, nes kiekviena turinio valdymo sistema turi savo privalumų, skirtingos ir jų paskirtys. Čia trumpai ir visai paprastais žodžiais paaiškinama, kas yra Drupal ir kuo jis ypatingas.

Drupal logotipas
2013 06 18
Skaityti: 5 mins

Paspaudę ant suintrigavusios nuorodos svetainėje, naujienlaiškyje, elektroninio pašto paraše, trumpame reklaminiame tekste, socialinės medijos kanale ar dar kokioje nors kitoje sąmoningai paruoštoje marketinginėje medžiagoje, jūsų potencialūs klientai visų pirma papuola į "nutūpimo puslapį" (angl. landing page, taip jį toliau ir vadinkime). Nesunku suprasti, kodėl tas puslapis taip vadinasi - nes nuo jo viskas prasideda (o kartais - ir užsibaigia).

Užsiprenumeruoti RSS - web dizainas